Szkoła Podstawowa nr 5 im. K. K. Baczyńskiego

Strona WWW: http://sp5piaseczno.pl
E-mail: sp5pias@wp.pl
Telefon: 22/756-74-39

Szkoła Podstawowa nr 5 im. K. K. Baczyńskiego w Piasecznie proponuje uczniom bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych, organizowanych zgodnie ze zdiagnozowanymi potrzebami i zainteresowaniami uczniów. Dzieci z trudnościami edukacyjnymi objęte są systemem pomocy oferowanej przez specjalistów, mogą korzystać z zajęć wyrównawczych, logopedycznych, terapii pedagogicznej, otrzymują też wsparcie psychologa i pedagoga . Wady postawy dzieci mogą korygować, uczestnicząc w zajęciach gimnastyki korekcyjnej.

Szkoła zapewnia uczniom opiekę świetlicową, medyczną i socjalną. W pomieszczeniach świetlicy można prowadzić różnorodne zajęcia , świetlica działa w godz. 7.00 – 18.00.

Uczniowie maja możliwość odpłatnego korzystania ze stołówki szkolnej.

Klasy pierwsze w roku szkolnym 2020/2021 będą mieściły się w budynku przy ul. Szkolnej 14

CAŁA PLACÓWKA 207