Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie

Strona WWW: www.spjazgarzew.pl
E-mail: zsp.jazgarzew@op.pl

Klasy pierwsze w Szkole Podstawowej w Jazgarzewie

Dzieci w klasach pierwszych uczą się w bogato wyposażonych, nowoczesnych salach lekcyjnych (ławki z koszyczkami, nowe meble, ciekawe pomoce dydaktyczne oraz tablice multimedialne). Podczas zajęć, na których przeważają metody aktywizujące (gry dydaktyczne, inscenizacje) oraz metody praktycznego działania uczniowie korzystają pośrednio z platform i serwisów internetowych, pracują z tablicą multimedialną oraz zestawami edukacyjnymi. Uczniowie wyjeżdżają na wycieczki do teatru, kina, muzeum oraz w plener, mają także możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach:

• „Akademia Młodego Naukowca”
  • „Warsztaty zoologiczne”
  • „Warsztaty muzyczne”
  • „Warsztaty historyczne”
  • „Warsztaty plastyczne”
  • „Spotkania autorskie”

Uczniowie czują się w szkole bezpiecznie i mogą korzystać z wszelkich form pomocy np. psychologiczno-pedagogicznej, a także rozwijać swoje pasje i zainteresowania pod kierunkiem doskonale wyszkolonej kadry.

KLASY PIERWSZE 7

Rekrutacja ID: 132; Wersja: 9.140.298.1658 Harmonogram ID: 649;