Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Jazgarzewie

Adres: Szkolna 10
05-502 Jazgarzew
Dyrektor: Izabela Jastrzębowska
Strona WWW: https://zsjazgarzew.edupage.org/
E-mail: zsp.jazgarzew@op.pl

Klasy pierwsze w Szkole Podstawowej w Jazgarzewie

Dzieci w klasach pierwszych uczą się w bogato wyposażonych, nowoczesnych salach lekcyjnych (ławki z koszyczkami, nowe meble, ciekawe pomoce dydaktyczne oraz tablice multimedialne). Podczas zajęć, na których przeważają metody aktywizujące (gry dydaktyczne, inscenizacje) oraz metody praktycznego działania uczniowie korzystają pośrednio z platform i serwisów internetowych, pracują z tablicą multimedialną oraz zestawami edukacyjnymi. Uczniowie wyjeżdżają na wycieczki do teatru, kina, muzeum oraz w plener, mają także możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach:

• „Akademia Młodego Naukowca”
  • „Warsztaty zoologiczne”
  • „Warsztaty muzyczne”
  • „Warsztaty historyczne”
  • „Warsztaty plastyczne”
  • „Spotkania autorskie”

Uczniowie czują się w szkole bezpiecznie i mogą korzystać z wszelkich form pomocy np. psychologiczno-pedagogicznej, logopedycznej a także rozwijać swoje pasje i zainteresowania pod kierunkiem doskonale wyszkolonej kadry.

KLASY PIERWSZE 20

Rekrutacja ID: 135; Wersja: 20.165.311.2239 Harmonogram ID: 687;